Recenze hotelu Viva Alma Midoun Djerba Tunis

Jestliže hledáte příjemný hotelový komplex s kvalitními službami? Pak se ubytujte v hotelu Viva Alma na Djerbě v Tunisu a rozhodně nebudete zklamání.

Tento hotel se rozkládá blízko městečka Midoun, které je odtud vzdálené pouhých pět kilometrů. Jedná se o luxusnější hotelový komplex, v němž nechybí hlavní budova a unikátně řešené bungalovy.

V centrální budově naleznete krásně upravenou vstupní halu s recepcí, hlavní restaurační zařízení, několik dalších restaurací, směnárnu, snack bar, lobby bar a klasický bar, tradiční kavárnu, obchodní pasáž s rozmanitými obchůdky, fitness a wellness centrum. Dále je to vnitřní bazén a konferenční prostor.

Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén a bazén se slanou vodou s vyhrazenými místy pro odpočinek a relaxaci, na kterých jsou rozmístěny pohodlné lehátka a bezvadné slunečníky. V komplexu jsou k vidění rostoucí palmy a krásně kvetoucí rostliny, vzácnosti ovšem není ani zeleň. Pár kroků od toho všeho leží rozlehlá písečná pláž, jež vyniká pozvolným vstupem do moře.

Exkluzivní hotelový komplex Viva Alma disponuje komfortními pokoji s klimatizací, na kterých objevíte unikátně řešený nábytek. Každý pokoj disponuje koupelnou s vanou a WC, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem. Některé pokoje mají balkón, jiné zase terasu. Pakliže chcete využít minibar a trezor, musíte zaplatit poplatek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>