Recenze Hotelu Mitsis Hotels Norida Beach na ostrově Kos

Pětihvězdičkový hotel Mitsis Hotels Norida Beach se rozprostírá na ostrově Kos, který se pyšní úchvatnou přírodní scenérií. Výjimečné jsou i zdejší památky, jež na pohled připomínají vskutku slavnou minulost.

Hotel Mitsis Norida Beach leží v překrásně klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra města. Je vystavěn v typicky řeckém stylu, poblíž se nachází čistě udržovaná pláž s droboulinkým pískem a drobnými kamínky, na které jsou rozmístěny lehátka a slunečníky. Hotelový komplex je tvořen z hlavní budovy a zahradních bungalovů.

V hlavní budově objevíte apartní vstupní halu s recepcí, asijské restaurační zařízení, hlavní restauraci, řeckou tavernu a kavárnu, prestižní konferenční místnost, bar, snack bar, novinový stánek, internetovou kavárnu, prádelnu s čistírnou, telefonní automat, pokojovou službu. Samozřejmostí je zde i několik obchůdků a butiků. Ve venkovním areálu najdete krásně upravenu zahradu, unikátní bazény se skluzavkami a vířivkou.

Hotelové pokoje jsou plně klimatizované, mají vlastní sociální zařízení, televizor, telefon, ledničku, balkón či terasu. Za poplatek si můžete vyžádat na pokoj trezor.

V komplexu Mitsis Hotels Norida Beach si užijete spoustu zábavy, jsou zde pro Vás připraveny skvělé animační programy, báječné sportovní aktivity, klasické řecké večírky a jiné společenské akce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>