Recenze hotelu International Velká Lomnice – Vysoké Tatry

Tento čtyřhvězdičkový hotel je umístěn v úžasné přírodě, kde je slyšet pouze zpěv ptáků, vzácností ovšem není ani hlasitý projev zvěře. Tu a tam se opře silnější větřík do stromů, po celém kraji se line čerstvý horský vzdoušek.

Jde o hotelový komplex, který se rozprostírá ve Vysokých Tatrách a to přímo v obci Velké Lomnice, kde je pro návštěvníky připravena bohatá nabídka lázeňských a relaxačních procedur. Pokud chcete si udržovat dobrou fyzickou kondici, potom zde zajděte kupříkladu na oblíbené thajské masáže a speciální zábaly. Výtečná je i finská sauna, parná aromatická sauna či infra sauna. Mimoto zavítat můžete do posilovny, tropické sprchy anebo vířivky. Milovníci golfu si tu přijdou opravdu na své, neboť je zde upravené velké golfové hřiště. Oblíbené jsou i výlety na Lomnický štít a Skalnaté pleso, noční pochody, vyhlídkové lety či horské výstupy.

Hotel International ve Velké Lomnici byl postaven za pouhých deset měsíců a otevřen byl na začátku července roku 2005. Disponuje stylovými zařízenými pokoji, ve kterých nechybí klimatizace. V jeho nabídce naleznete jak klasické pokoje, tak i apartmány. Součástí hotelu restaurace, zimní zahrada, lobby a indoor bar, reprezentativní konferenční místnost, VIP salón, směnárna, pokojová služba, obchůdky se suvenýry, kadeřnické a kosmetické služby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>