Recenze hotelu ABRUZZO MARINA Silvi Marina Itálie

Hotel ABRUZZO MARINA se nachází v poklidné oblasti Silvi Marina, ve kterém se nalézá několik obchodů, krámků, barů a restauračních zařízení. Jedině zde je k vidění fantastická příroda v podobě ladných horských vrcholů a majestátného pohoří s uchvacujícím průzračně čistým mořem. Hned vedle čtyřhvězdičkového hotelu se rozprostírá zlatavě písečná pláž, na které jsou rozmístěny velké slunečníky, lehátka a křesílka.

Hotel ABRUZZO MARINA byl v nedávné době zrekonstruován, nabízí turistům spoustu relaxační a zábavných programů. K dispozici je zde venkovní bazén pro děti a dospělé, dětský koutek, relaxační místnost s vířivkou. Na pláži se dají zapůjčit kánoe nebo šlapadla. V hotelu ABRUZZO MARINA najdete útulně zařízenou recepci, moderní výtah, restauraci, bar, prostornou terasu, prádelnu.

Hotel disponuje sto deseti útulnými pokoji, které mají vlastní zařízení, internetové připojení, satelitní televizi, trezor, telefon, minibar. Některé z nich jsou vybaveny balkónem, jiné skvělou terasou. Právě z těchto pokojů uvidíte okolní krajinu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>