Než se vydáte do Brna…

Než se vydáte do Brna, podrobně si projděte turistický brněnský portál. Právě zde narazíte na praktické mapy, ubytovací zařízení, jízdní řády, počasí a další informace. Dočtete se o připravovaných kulturních, sportovních a společenských akcí. Právě díky těmto informacím si můžete do nejmenších podrobností připravit váš denní program.

Vedle podivuhodných pamětihodností můžete navštívit muzeum, galerii, dům umění, hvězdárnu, Kapucínskou kryptu. Také tu na vás čeká mnoho hudebních vystoupení, které si můžete poslechnout v Besedním domě, jazzovém baru, hudební kavárně, rock klubu.

Ve večerních hodinách můžete zajít na nějaké divadelní vystoupení, které pořádá například divadlo Husa na provázku, HaDivadlo, divadlo šansonu. Určitě si ale nenechte ujít program Národního divadla Brno. Skvělá jsou i moderní kina, k těm nejnavštěvovanějším patří Velký Špalíček, KINO ART a Palace Cinemas Olympia centrum.

Nepřehlédněte: Recenze hotelu International Brno

Když už zde budete prohledněte si zoologickou zahradu, botanickou zahradu, vždy upravené parky a parčíky, ve kterých si báječně odpočinete. Zavítat ovšem můžete také do několika nákupních center.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>