Cestovní pojištění na Slovensku

Hlavně se před cestou na Slovensko nechte připojistit, opravdu nevíte, kdy se vám to bude hodit. Věřte, že standardní Evropský průkaz pojištěnce nebude v některých případech stačit. Potom vám nezbude nic jiného, než veškeré náklady uhradit ze svého. Jestliže máte v plánu provozovat nějaký adrenalinový sport, potom raději si sjednejte úrazové pojištění.

Zde vám nehrozí žádné zdravotní riziko, ale rozhodně nezapomínejte na dodržování základní hygieny. Výjimečně vás mohou postihnout průjmové obtíže.

Na Slovensku naleznete řadu ubytovacích zařízení v různé cenové kategorii. Nabídka je opravdu bohatá, vybrat si můžete hotýlky nebo penziony, ve kterých běžně zaplatíte za jednu noc cca sedm euro. Přenocovat můžete ve skvělém kempu, který vás standardně vyjde na jedno až devět euro. Skvělá je i horská chata, která je situována v poklidné a nerušné přírodě. Dáváte-li přednost komfortu, potom se ubytujte v hotelích, ve kterých se velmi dobře vyspíte. Noc vás zde přijde na třicet až sedmdesát euro. Zatímco v luxusních hotelových komplexech zaplatíte přes sedmdesát až stopa padesát euro. Máte zde k dispozici širokou nabídku wellness a relaxačních programů. Samozřejmostí jsou i fantastické hotelové doplňkové služby. Navíc v těchto hotelových areálech objevíte mnoho obchůdků, butiků a krámků.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>